Vitajte! Nový web a Facebook ÚŽS je spustený.

Minulý rok sme oslávili 70. výročie založenia. Je to úžasné jubileum, s ktorým sa spája obrovská radosť a určitá zodpovednosť priniesť pridanú hodnotu pre ženskú organizáciu ÚŽS a spoločnosť. Za naším dlhoročnými pôsobením sa skrýva množstvo práce, dobrovoľníckej činnosti, zmien a prekážok. Aj naďalej chceme vo svojej činnosti pokračovať a byť tu PRE ŽENY. Preto prinášame zmeny, ktoré posilnia našu identitu a zlepšia komunikáciu s Vami.

Vďaka dlhoročnej tradícií máme vybudovanú rozsiahlu základňu, ktorú tvorí viacero generácií. Chceme byť Vám – našim členkám ešte bližšie. Napriek tomu, že od roku 2007 prevádzkujeme  webovú stránku (www.uzs.sk, viac nebude aktualizovaná) , prinášame novú s moderným dizajnom.  Tento redakčný systém umožňuje pružnejšie dopĺňanie informácií. Okrem základných údajov bude obsahovať aktuálne dianie v ÚŽS, zaujímavé články pre ženy, fotky, videa a podobne. Určite ste si všimli, že na rozdiel od pôvodnej stránky zahŕňa kalendár podujatí, kde budete mať možnosť si vyhľadať naplánované udalosti v jednotlivých krajoch. Bude to omnoho prehľadnejšie a nemusíte sa báť, že nejaké podujatie zmeškáte.  V dostatočnom predstihu sa k pripravovaným podujatiam budú pridávať plagáty.

Ústrediu ÚŽS v Bratislave chýbal kontakt s členkami aj prostredníctvom sociálnych sietí. Už tomu tak nie je! Na facebooku nájdete organizáciu pod oficiálnym názvom Únia žien Slovenska.  Ak máte záujem, staňte sa jej fanúšikom, nech si môžete prečítať novinky, napísať správu, resp. pridať komentár k príspevku uverejneného na ploche. Vaša spätná väzba na naše príspevky bude znamením, že sa o nás zaujímate.  Každý lajk nás poteší. Vopred Vám Ďakujeme.

Od týchto zmien v komunikácií očakávame pozitívny výsledok, ktorý sa môže najmä prejaviť v nadväzovaní ďalších spoluprác, rozšírení členskej základne a vo zvýšenom záujme o podujatia/aktivity. Uvítame kreatívne nápady/postrehy, ktoré prídu aj z dola – od Vás – našich členiek. Veríme, že nová webová a facebookova stránka sa Vám páči  a budete ich radi navštevovať.

PS: V prípade, že sa chcete s nami o niečo zaujímavé podeliť, neváhajte nám napísať na email (uniazien@uniazien.sk) :-).